آموزش – تدریس ایران تصویر زندگی عکاسی

آموزش – تدریس: ایران تصویر زندگی عکاسی ایرانی مجموعه ایرانی تصویری نمایشگاه نمایشگاه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی گزارش یونسی به رئیس‌جمهور راجع به عضو زرتشتی شورای شهر یزد

مشاور دستیار خاص رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی راجع به تصویر العمل وی درخصوص اوضاع سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد گفت: یونسی بعد از اظهار‌نظ

گزارش یونسی به رئیس‌جمهور راجع به عضو زرتشتی شورای شهر یزد

گزارش یونسی به مدیر جمهور راجع به عضو زرتشتی شورای شهر یزد

عبارات مهم : شورای شهر

مشاور دستیار خاص مدیر جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی راجع به تصویر العمل وی درخصوص اوضاع سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد گفت: یونسی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان به مدیر جمهور گزارش دقیقی اطراف وقایع و اتفاقات بوجود آمده راجع به عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر، ارائه داد.

سعید زارع در گفت وگو با ایلنا، راجع به کارها علی یونسی دستیار خاص مدیر جمهور در امور اقوام و اقلیت ها، دربراه مساله سپنتا نیکنام گفت: آقای یونسی به عنوان دستیار خاص مدیر جمهور، یکی از مسئولان دولتی بود که هنگام طرح این عنوان از طرف دولت تدبیر و امید، اعلام موضع کرد.

گزارش یونسی به رئیس‌جمهور راجع به عضو زرتشتی شورای شهر یزد

وی ادامه داد: آقای یونسی بعد از اینکه مساله سپنتا نیکنام وارد مرحله جدیدی شد تاکید داشت که این عنوان هرگز نباید سیاسی شود و به همین علت خودشان موضع گیری علنی نداشته اند.

مشاور دستیار خاص مدیر جمهور در امور اقوام و اقلیت ها تاکید کرد: درست است که آقای یونسی اظهارنظری نداشتند ولی اقداماتی انجام دادند که نمی توان آن را رسانه ای کرد.

مشاور دستیار خاص رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی راجع به تصویر العمل وی درخصوص اوضاع سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد گفت: یونسی بعد از اظهار‌نظ

وی ادامه داد: آقای یونسی بعد از اظهار نظر شورای نگهبان به مدیر جمهور گزارش دقیقی اطراف وقایع و اتفاقات بوجود آمده راجع به عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر، ارائه داد. یونسی بر این توصیه تاکید کرد که ادامه عضویت نیکنام در شورای شهر یزد، تنها احقاق حق یک فرد نیست بلکه بیانگر حمایت دولت از حقوق شهروندی اقوام و اقلیت های دینی است.

زارع افزود: دستیار خاص مدیر جمهور پیشنهاد کاربردی نیز در این زمینه به آقای روحانی ارائه داد و یقینا دولت با همکاری مجلس شورای اسلامی این مساله را پیگری و حل خواهد کرد.

واژه های کلیدی: شورای شهر | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs